poniedziałek, 4 lipca 2011

Zbigniew Ziobro w Zgierzu - 3 lipca 2011 (video-relacja)

Ok. 30 posłów i senatorów PiS spotkało się w niedzielę 3 lipca 2011 roku z mieszkańcami woj. łódzkiego w ramach cyklu spotkań "Porozmawiajmy o Polsce".
Tego dnia do Zgierza, na spotkanie z mieszkańcami miasta przyjechali: vice-prezes PiS, poseł do Parlamentu Europejskiego pan Zbigniew Ziobro oraz poseł PiS p. Mieczysław Golba.
Spotkanie odbyło się w budynku Centrum Obywatelskiego.
na zewnątrz, proszę nie myśleć, że spotkanie odbyło się w biurze poselskim SLD!
Gospodarzem spotkania był poseł PiS p. Marek Tomaszewski.
Po wystąpieniach pp. Matuszewskiego i Golby, głos zabrał p.Zbigniew Ziobro.Mowa była o sytuacji w Polsce i naszej prezydencji w RE, o rządach Tuska i koalicji PO-PSL, o Unii Europejskiej, o jesiennych wyborach do parlamentu, sprawy B.Blidy i K.Olewnika, o Kaliszu i Komorowskim,poruszył też wiele innych wątków.
Potem były pytania, na które vice-prezes odpowiadał. Na zakończenie odniósł się do publikacji książki "ZBIGNIEW ZIOBRO - HISTORIA PRAWDZIWA" autorów Andrzeja Stankiewicza i Piotra Śmiłowicza. Po wyjściu udzielił krótkiego wywiadu telewizjom TVP Info i TVN. Spotkanie było zbyt krótkie, a pytań bardzo wiele. Wdarł się mały chaos. Sala pękała w szwach, jak zawsze, kiedy do naszego miasta przybywają posłowie Prawa i Sprawiedliwości.
Tu uwaga do organizatorów, którzy nie liczą na frekwencją.Sala zbyt mała, aby mogła pomieścić tyle osób, poza tym wentylacja! Zapraszam do obejrzenia pełnego zapisu video ze spotkania z p.Zbigniewem Ziobro. Niestety, tak jak przy poprzednich relacjach mój sprzęt do nagrywania to jedynie telefon komórkowy :(

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz